Пошук
Banner

Історія 1.Our

QISTAR INTERNATIONAL LIMITED є акцент на одязі вищої якості на протязі більше 10 років в Китаї. (Такі, як: бордшортов, купальники, нижню білизну, куртки і т.д.) Ми почали з невеликою корпорації один з провідних постачальників в швейної промисловості в Китаї в даний час. Участь у виставці і потенційним клієнтам особисто відвідують способи для нас, щоб залучити клієнтів. Але з розвитком електронної комерції в країні і за кордоном, ми потрапляємо в Alibaba і приймати більше замовлень від клієнтів в Інтернеті. Професія, гарне обслуговування і конкурентоспроможні ціни є нашими перевагами для залучення клієнтів над морем. Ми робимо створення додаткової вартості для клієнтів по всьому світу.


2. Наша фабрика

QISTAR INTERNATIONAL LIMITED розташований в Дулі провінції Фуцзянь, який відомий як одяг міста. Є майже 120 робочих на нашому заводі. Як глобальний постачальник на пляжі носить, купальники, а також продукти, ми вже згадували вище, у нас є працівники нести відповідальність за кожну посилання. Різні продукти замовлення буде виконано з різними професійними працівниками. І інші професійні працівники, відповідальні за упаковку. Які значно поліпшити нашу ефективність і обслуговування.

Qistar office team.jpg

CAD garments.jpg

3.Our Продукт

У наступні основні продукти в QISTAR INTERNATIONAL LIMITED:

1, шорти борту

2, купальники

3, нижню білизну

4, жакети

Ми звичай вище продукти в різній тканини ви хочете, що означає, що ми могли б зробити їх для різних вікових груп, різної статі. Ми поставляємо одяг для широкого кола компаній по всьому світу, від невеликих окремих компаній до великих міжнародних організацій.

Qistar showroom (compress).jpg

4.Product Застосування

5.Our сертифікат

Alibaba Золотий Постачальник

Бізнес Соціальна ініціатива Дотримання (BSCI)

Впевненість в текстильній


6.Production обладнання

Для того, щоб задовольнити всі вимоги від усіх видів клієнтів, ми поступово поліпшити нашу машину і мати серйозні повну механічну систему в даний час. Від невеликих інструментів до високого класу машин і устаткування, таких як багатофункціональний автомат для різання, друку машини, а також машини вишивки, навіть великої пральної машини. Ми вважаємо, що ефективність і якість можуть бути значно поліпшені з вищезазначеним обладнанням.

7.Production ринку

Ми надаємо послуги на експорт протягом десяти років. Наші менеджери з продажу, а також продавці могли б вільно говорити по-англійськи, навіть якийсь іншу мову для гарного спілкування. Кожен продавець повинен приймати регулярні тренування про професійному визнають в створенні одягу та зрозуміти професійні навички ведення переговорів, які є основними вимогами про нас. Наш ринок в основному поширення в Європі, Америці та Азії. Для кращого розуміння, я зазвичай роблю їх у відсотках для довідки:

Європа 43,00%

Південна Америка 25,00%

Північна Америка 15,00%

Південна і Східна Азія: 10%

Інше Площа: 7%


8.Our обслуговування

Крім наших існуючих погонажних виробів, ми можемо також виробляти продукцію одягу відповідно до креслень, дизайн ескіз або фактичних зразків з наших клієнтів. По-перше, ми надаємо зразки для підтвердження, перші зразки, зразки розміру, передсерійні зразки виробництва можуть бути надані відповідно до вимог клієнтів. Тоді ми починаємо виробничий замовлення після підтвердження зразків. У процесі виробництва, контроль якості продукції критично і повідомити оновлений процес для кожного кроку, що ми повинні зробити. І взагалі клієнти матимуть ці товари перевірені перед поставкою. Після того, як товар на експорт, ми робимо стежити за ситуацією товарів продажів від наших клієнтів. Ми робимо все можливе, щоб задовольнити потреби клієнтів.