Пошук
Banner

our culture 1


Наша культура

Ми - це глобальна команда експертів швейної галузі, яка впроваджує інноваційну продукцію. Постійно пробуйте нові способи роботи, щоб принести більше цінності клієнтам.

Співробітники керують нашим бізнесом, тому ми прагнемо залучати та винагороджувати найпрофесійніші таланти в галузі. Ми можемо мати різний досвід, але у нас є багато спільного: присвячений чудовому дизайну, інноваціям, командній роботі та приємним клієнтам. Щодня наші співробітники проектують, закуповують, виготовляють та доставляють товари широкого вжитку для широкого спектру одягу в усьому світі.

Ви можете побачити наших дизайнерів, мерчандайзерів, забезпечення якості / контроль якості на веб-сторінках Qistar та соціальних мережах.


Розвиток лідерів є ключовим пріоритетом

Ми вважаємо, що навчитися вчитися - це основна навичка лідерства 21 століття. Ключові проекти, стосунки, досвід та навчання на роботі - це лише деякі із способів розвитку лідерства. Ми надаємо можливості працівникам спілкуватися, ділитися інноваційним мисленням та ресурсами, навчатися та розвиватися. Основна увага в розвитку талантів - розширення знань, навичок та організаторських навичок, а також підвищення продуктивності та лідерського потенціалу.

Більше про наш тренінг з розвитку менеджменту ви можете прочитати на веб-сайті Qistar News .


our culture 3


Різноманітність та включеність

Ми пишаємось різноманітністю наших команд, вважаючи, що різноманітні команди роблять можливими інновації. Ми прагнемо виховувати свою команду та створювати інклюзивне середовище, де всіх цінують і поважають, незалежно від того, хто вони. Ми вважаємо, що робоче місце є і лабораторією змін, і передвісником світу завтрашнього дня. Покращення сприйняття робочого місця дає можливість більшої творчості та вітає широкі спільноти талантів, щоб навчити їх потенціал та зробити найкращу роботу.


our culture 2