Пошук

Чоловіча нижня білизна, що поєднує в собі комфорт і цінність, ви можете вибрати модельний ряд

Date:Oct 25, 2018

За даними опитування, більшість чоловіків зазвичай мають три реакції на придбання чоловічої білизни:


1, кожний виглядає як поїхати до сексуального цеху нижньої білизни знайти сексуальний стиль дражнячи стиль;


2, є також різновид нижньої білизни що думає що є 3 yuan та 3 смуги на вулиці. Ніхто не знає, коли його носять.


3, останній тип нижньої білизни, вимоги до текстури, але бачити жіночий клерк і попросив запитати, вибрати приємний стиль, щоб платити людям залишити.


Значення нижньої білизни для здоров'я чоловіків очевидне, так як чоловіки обирають нижню білизну, яка їм підходить?


1 Знайте розмір вашої нижньої білизни


Багато чоловіків піднімуть нижню білизну, купуючи її, спираючись на візуальне судження. Фактично, розмір чоловічої білизни можна судити по висоті і вазі.


2 трикутник або плоский кут?


Чоловіча білизна зазвичай має трикутник і плоский кут (чотири кути). При покупці ви повинні враховувати форму тіла та переваги.


Для тих, хто має товсті ноги, спробуйте вибрати трикутник нижню білизну, щоб уникнути надмірного затягування і тиску. Якщо ви хочете вибрати плоский кут, краще не бути занадто щільними на боці штанів, що може викликати дискомфорт.


Для тих, хто має тонкі ноги, нижня білизна повинна бути трохи тонкою. Занадто широка зустріч впливає на загальну форму.


3 тканини не можна ігнорувати


Для людей, які більше піт, бавовна не обов'язково є найкращим вибором.


Деякі люди не купують бавовна, але фактично бавовняну білизну поглинає піт, але її не легко висушити, особливо для чоловіків, які їздять і піт на спині. Щоб уникнути липкого відчуття, ви можете вибрати тканину для швидкого висихання, сильне водопоглинання і плавне дотик. ~


4 білизна, що поєднує в собі комфорт і цінність


Намальовані модальні чоловічі серії нижньої білизни


Є 8031, 8036 дві моделі пофарбованої модальної нижньої білизни, обидва з яких є трусами-боксерами. Високоякісні штани в трусиках трохи довші, ніж трусики, які забезпечують ефективну фіксацію і підтримку. Трикутник промежини також може бути використаний для відключення чоловічих особливостей. М'які, дихаючі та поглинаючі піт тканини не тільки забезпечують комфортний носіння. Моделі 0,8031 доступні в білому, чорному, темно-бордовому і бордовому кольорі в 4 різних кольорах, щоб задовольнити різні переваги чоловіків. Якщо ви хочете купити цей рік або новорічну червону білизну, ви можете вибрати 8036.

men boxer